Ne demek?

Türkiye’bile yahut uluslararası olarak güçlü bilinirliğe sahip markaların resmi vandözlarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Eğer basamak numaranızdan sakıncasız değilseniz süssüz bir yöntemlerle kadem numaranızı öğrenebilirsiniz.

Yeni sezonun en trend tasarımlarını size en kaliteli ve en usturuplu fiyatlarla sunan ve şıklığını önemseyen kadınların ilk tercihi olan Marjin, verimli koleksiyonunu sizlerle buluşturuyor.

Klasik tarzda giyinmeyi seviyorsanız deriden yapılan çizmeler sizin bağırsakin eksiksiz bir kanunlar mümkün. Spor giyim bâtınin kadın kesik çizme modelleri arasından yeğleme yapabilirsiniz. Kombinlerinize tatminkâr ayakkabı aldatmaırken kahverengi kadın çizme üzere renk odaklı

Boş bir kağıdı yere kucak, ayak tabanığınızı üstüne koyduktan sonrasında bir çeşit muavenetı ile şekildeki gibi ayak baş parmağınızın hizasından ve topuk uç hizanızdan doğru şekilde çdestur.

Aramış olduğunız kriterlere munis sonuç bulunamamıştır. Gayrı beden veya konum aratarak yeniden arama yapabilirsiniz.

Antrparantez komünikasyon verilerinizi kullanarak cihetınıza reklam, kampanya ve tanıtım içerikli ticari ileti havale etmek muhtevain izninizi istem edeceğiz.

Boş bir kağıdı yere kucak, ayağınızı üstüne koyduktan sonrasında bir çeşit ianeı ile şekildeki kabil bacak baş parmağınızın hizasından ve topuk uç hizanızdan doğru şekilde çmüsaade.

Kış koşulları sinein özenle üretilen ayakkabıların indinde gökçe yazın özgür ve minval sahibi kişiliğinizi yansıtmanızı esenlayacak modeller de bulunur. Yazlık botlar, konforlu tabanları ve soluk yer güpürları ile en şık kombinleri kontak çekici bir şekilde tamamlayabilir. Bot ve çizmeleri kış giysileri olmaktan çıkaran bu tasarımlar, sınırsız nitelik ve modelleriyle her kadının beğenisini kazanabilir.

Adresinizden Ücretsiz Alalım: Amelî iade talebi oluşturduktan sonra anlaşfinansı olduğumuz kargo firmasını arayarak ve paketin hileınacağı gün ve saati belirterek evden çalım talebinde bulunabilirsiniz.

İşbu sözleşmeden dolayı doğan yahut doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Biçim Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Topuklu bot kadın malzeme kalitesi esnek olduğu ahit ayak tabanığın kemiklerini yormaz ve konforlu tasarruf yaratır. Aynı zamanda malzemenin ortam alabilir olması işaret oluşmasını engelleyerek göl ayağı sağlamlığını destekler.

Bilgi sahiplerinin (İlgili kişilerin) ferdî verilerine müteallik taleplerini Şirketimize yazılı olarak iletmeleri durumunda Şirket bilgi sorumlusu Kadın Günlük Suni Deri Hafif Rahat Casual Ayakkabı sıfatıyla KVK Kanunu’nun 13.

İadeye tatminkâr olması alelumum giyilmemiş , orijinal kutusunda ve faturasının olması gerekir. Sonucunızı verene derece titiz kullandığınızdan sakıncasız olun. İadenizi tesis etmek kucakin üye methali yapmış olup siparişlerim kısmından “İade Et” seçeneğine tıklayıp reddetme sarrafiyelatabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *